Preskočenie navigačných odkazov > O nás > Partneri a referencie

Firma IPRON počas svojho pôsobenia nadviazala spoluprácu s viacerými slovenskými i zahraničnými spoločnosťami a podieľala sa na riešení množstva spoločných projektov.

Partneri:


Ditec a.s.

Spoločnosť DITEC je vedúcim integrátorom informačných technológií, ktorá svojim zákazníkom poskytuje komplexné služby v oblasti nasadzovania a prevádzky informačných systémov. Počas histórie sa firma vypracovala v stabilný subjekt, ktorý je dôveryhodným a dlhodobým partnerom významných organizácií.

Spoločnosť DITEC spolupracuje s najvýznamnejšími organizáciami v SR, pre ktoré realizuje rozsiahle projekty v oblasti IT.


ObjectPower Ltd.

Spoločnosť ObjectPower poskytuje konzultačné služby a softvérové riešenia predovšetkým pre oblasť cestovného ruchu a hoteliérstva.


Nemetschek CREM Solutions

Koncern Nemetschek sa zaoberá vývojom a distribúciou informačných technológií v stavebníctve. Allplan je vlajkovým produktom v oblasti CAD/AEC. Firma Nemetschek je v Európe v oblasti AEC v stavebníctve číslo 2.


InfoBASE sro.

Spoločnosť InfoBASE je profesionálnym poskytovateľom služieb v oblasti informačných technológií so sídlom v Bratislave.

V spolupráci so špecilistami z oblasti multimédií vyvinuli produkt InfoPLAYOUT, ktorý ponúka integrované multimediálne riešenia on-screen prezenácií.